O nás

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005, kedy sme začali poskytovať služby prvým klientom pri cestách do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Po veľkom úspechu našich originálnych zájazdov v Austrálii a na pacifických ostrovoch sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb pri cestách na Bali a do Indonézie pod hlavičkou Go2Indonesia a na Srí Lanku a Maledivy pod hlavičkou Go2SriLanka + Maledivy. Portfólio našich destinácií neustále rozširujeme.

Všetky nami ponúkané zájazdy pochádzajú z dielne Go2 - zájazdy neprekupujeme od iných cestovných kancelárií, ale vytvárame na základe vlastných poznatkov a skúseností s cestovaním po daných krajinách.

V súčasnosti garantujeme nasledujúce :

• originálne programy zamerané na zážitky
• istota najvýhodnejších cien leteniek za operátorské ceny
• veľký výber kvalitného a cenovo prijateľného ubytovania
• kvalita a najnižšie ceny výletov a zájazdov, ktoré máme v našej ponuke

Komplexné riešenie Vašej dovolenky

Okrem zostavovania originálnych programov s vlastným know-how a predaja zájazdov poskytujeme:

  • poradenstvo pri plánovaní cesty v rámci našich služieb
  • asistenčné služby v češtine na Srí Lanke a Maledivách 24 hodín denne
  • výhodné poistenie storna letenky, zájazdu a poistenia liečebných nákladov

Ľudia v Go2

V Go2 zostavujeme zájazdy na základe svojích osobných skúseností s cestovaním po danej krajine tak, aby Vám priniesli čo najviac zážitkov pri rozumnom tempe cestovania. Zážitkové dovolenky z našej dielne kombinujú poznávanie s oddychom.

Precestovali sme už kus sveta a na základe toho vytvárame originálne zájazdy podľa vlastného know-how s tým najlepším, čo Vám môže ponúknuť Srí Lanka, Maledivy, Bali, Indonézia, Mexiko, Austrália, Pacifik, Japonsko, Vietnam a Maurícius.

Monika Meszarošová - spoľahlivý chod slovenskej pobočky

Monika Meszárošová je majiteľkou cestovnej agentúry SOLID-STAR v Seredi, ktorá je zároveň pobočkou CK Go2 na Slovensku. V Go2 má na starosti spoľahlivý chod slovenskej pobočky a komunikáciu so slovenskými klientmi.

Dominika Šubová - senior konzultant Srí Lanka a Maledivy

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí lanku a Maledivy pre klientelu zo Slovenska.
Hneď po prvej návšteve ju Srí lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odniesla si veľa zážitkov, ktoré ďalej posúva svojim klientov a chce aby si odniesli z dovolenky neopakovateľné spomienky.

Věra Kusá - príprava a realizácia zájazdov na Srí Lanku a Maledivy

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Striedavo žije v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turista a začala sa zaoberať miestnou kultúrou. Od tej doby sa sem stále vracia, žije medzi miestnymi a má tu druhú veľkú rodinu. Najviac ju ohromila miestna rozmanitá príroda a premenlivá klíma, vďaka ktorej si na Srí Lanke pripadá ako doma. Na Srí Lanke pôsobí ako sprievodca pre klientov GO2 a pripravuje dovolenky plné zážitkov s ohľadom na vlastné skúsenosti. Vo voľnom čase cestuje, počúva hudbu, lyžuje a medzi jej veľké vášne patrí ZUMBA.

Michaela Hanušová - príprava a realizacia zájazdov na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Precestovala radu krajín od Dánska cez Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ju svojími ľuďmi a atmosférou uchvátila už pri prvej návšteve, dva mesiace po tsunami v roku 2004. Od tej doby sa sem pravidelne vracia a venuje sa aj sprievodcovaniu. Jej snahou je, aby ste si zo Srí Lanky odviezli veľa zážitkov a poznali aj bežný život tejto ostrovnej krajiny. Voľné chvíle trávi v prírode so svojím psom Žerykem, fotografovaním veľryb a delfínov v oceáne a prenikaním do tajov sinhálštiny.

Filip Žitník - príprava a realizacia zájazdov na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Maledivy a Srí Lanku. Cestovanie má najradšej na vlastnú päsť - okrem českých hôr mu učarovala škotská vysočina a ostrovy, kam podnikol niekoľko ciest. Miluje oceán a veľkou inšpiráciou mu bola cesta po Austrálií. Jeho snahou je pripraviť Vám dovolenku, ktorá bude skutočne na mieru a budete sa z nej vracať nabití a plní skvelých dojmov.

Okrem Go2 sa s ním môžete stretnúť ako s tlmočníkom na akciách venovaných osobnému rozvoju, terapiám zameraných na telo a starostlivosť o duševné zdravie. Vo voľnom čase sa venuje africkému bubnovaniu, súčasnému tancu a preskúmavaniu krás prírody, a to kdekoľvek.

Barbora Sultanovová - delegátka a sprievodkyňa na Srí Lanke

Srí Lanka sa stala jej srdcovou záležitosťou hneď od prvej návštevy, a to najmä vďaka svojej úchvatnej prírode a usmievavým ľuďom. Od roku 2014 žije trvalo na juhu Srí Lanky medzi miestnymi, študuje ich kultúru, zvyky a tradície, má tu svoju druhú rodinu.
Na Srí Lanke pôsobí ako delegátka a sprievodkyňa pre klientov Go2 a snaží sa im ukázať to najlepšie, čo ostrov ponúka a čo najviac priblížiť bežný život a zvyklosti domáceho obyvateľstva.
Zo všetkého najviac ju baví cestovanie a spoznávanie nových kultúr, miluje prírodu a zvieratá všetkého druhu. Vo voľnom čase sa venuje potápaniu, čítaniu kníh a štúdiu sinhálštiny.

Zuzana Lebedová - príprava a realizácia zájazdov na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka má v Go2 na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala rôzne po Európe, v neskoršom veku pridala aj cesty do Ázie, Ameriky a Afriky. Najviac ju však svojou prírodou, prostredím, úžasnými dávnymi pamiatkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Jej snahou je pripraviť a zaistiť všetko tak, aby sa Vám dovolenka páčila a videli ste zo Srí Lanky to najlepšie. Okrem cestovania je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, vďaka ktorému mohla precestovať Európu a pozrieť sa aj na majstrovstvá sveta do Las Vegas.

Dilini Serasinghe - rezervačný manažér na Srí Lanke

Dilini sa v cestovnom ruchu pohybuje už 8 rokov a má bohaté skúsenosti s pracou Srí Lanke aj v Qatare. Pracovala dlho ako senior konzultat v leteckej doprave. V Go2 má na starosti rezervácie hotelov na Srí Lanke. Medzi jej záľuby patrí cestovánie, objavovanie nových kultúr a ochutnávanie miestnych jedál. Rada varí a hraje badminton.

KONTAKT

NÁZOV FIRMY:Go2 s.r.o.


EMAIL:info@ckgo2.sk


TELEFON: + 421 948 728 242

ADRESA: M.R.Štefánika 1180/2, 926 01 Sereď


OTVÁRACIA DOBA:10-17 hod