Zájazdy Srí Lanka

V Go2 Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou na Srí Lanku. Vydajte sa s nami spoznávať túto nádhernu krajinu!

Originálne poznávacie zájazdy o profesionálov z Go2 - na základe vlastných skúseností s cestovaním po ostrove Srí Lanka sme v Go2 zostavili cenovo priaznivé, originálne relaxačno - poznávacie programy, zamerané na zážitky. Vyberte si niektorý z našich zájazdov a vydajte sa do exotickej krajiny plnej zaujímavosti a príjemných ľudí.

Vieme, ako vybrať tú najvýhodnejšiu letenku, ako zostaviť zaujímavý itinerár Vašej dovolenky, zaistiť kvalitné ubytovanie, poistenie na cestu a dokážeme Vám poradiť s čímkoľvek, čo sa týka Vašej dovolenky. Na Srí Lanke pôsobime dlhodobo a dobre a tu vyznáme. Kladieme dôraz na následovné: slovensky/česky hovoriaci delegát v cieľovej destinácií, spracovanie zážitkových programov na mieru s originálnym programom, ktorý sme sami otestovali, osobný prístup ku klientovi, detailá znalosť destinácie a široká ponuka starostlivo vybraných ubytovacích zariadení, ktoré sme sami navštívili.

Go2 - len naozajstné zážitky

Naše originálne zostavené programy sú zamerané na zážitky. Chceme, aby ste si na dovolenke odpočinuli, spoznali miestny život a domov sa vracali nabití energiou a nevšednými zážitkami. Preto pri zostavovaní našich programov volíme optimálnu kombináciu relaxácie na pláži a cestovania vo voľnom tempe.

Naši sprievodcovia, ktorí na Srí Lanke dlhodobo žijú, Vám môžu autenticky sprístupniť miestne prostredie. Pri našich zájazdoch navštevujeme originálne lokality a ponúkame iba kvalitné, osobne preverené a finančne dostupné ubytovanie.

Neprispôsobujte sa dovolenke, dovolenka sa prispôsobí Vám.

Našou doménou je individuálny prístup. Chcete vidieť na Srí Lanke viac pamiatok, užívať si viac na pláži, dávate prednosť skôr turistike alebo si chcete na dovolenke zahrať golf? Kontaktujte nás a my Vám zostavíme dovolenku na Srí Lanke na mieru presne podľa Vašich požiadaviek a záujmu.